Služby

ŠPECIALIZUJEM SA

na svadobné videá a eventy, kde je častokrát potrebná improvizácia a pohotové reakcie, pretože tie najsilnejšie okamihy a emócie trvajú často len niekoľko sekúnd.

SVADOBNÉ VIDEO

Zachytiť najsilnejšie okamihy a emócie, ktoré trvajú často len zopár sekúnd, je pri svadobnom videu najdôležitejšie. Zodpovednosť svojej úlohy v tento jedinečný deň beriem extrémne vážne.

AFTERMOVIE

Organizujete akciu, alebo konferenciu? Súťaž, event, či párty? Zostrih z vášho podujatia v podobe štýlového aftermovie určite nadchne hostí a zároveň môže slúžiť, ako vaša vizitka.

PREZENTAČNÉ VIDEO

Správne nastavené prezentačné video, alebo selfpromo video dokáže zázraky. Príjemne vás zviditeľní a zachytí potrebnú emóciu a odkaz, ktorým chcete prezentovať seba, vašu organizáciu, či firmu.

REKLAMNÉ VIDEO

Zvýšte predajnosť svojho produktu a služby štýlovou reklamou a dajte o sebe vedieť. Rád vám poradím od samotnej idey až po finálnu predstavu.

VIDEO NEHNUTEĽNOSTI

Profesionálne spracované video ponúkanej nehnuteľnosti zaručene zvýši jej atraktivitu, rýchlosť predaja a zviditeľní vašu realitnú kanceláriu. Prilákajte tak potencionálnych záujemcov na prehliadku. Potom je to už len na vás.

VÝZVA

Máte nejaký nápad? Sem s ním, nebojím sa nových vecí a rád sa púšťam do zaujímavých projektov.